Kripto HaberleriHaberlerBinance Müşteri Hizmetlerine Telefon Desteği Geliyor! Türkçe Olacak Mı?

Binance Müşteri Hizmetlerine Telefon Desteği Geliyor! Türkçe Olacak Mı?

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, yatırımlarına devam ediyor.

Paris Paris Blockchain Haftası Zirvesi’ne katılan Binance CEO’su CZ, Fransa’da 100 milyon Euro değerinde (108 milyon $) yatırım yaptıklarını açıkladı.

CZ, bu yatırımı kapsamında Paris merkezli Station F ile ortaklık kurduğunu belirtti.

Fransa’nın Avrupa’da kripto para endüstrisinde lider olmak için müthiş bir konuma sahip olduğunu savunan CZ, Fransa’daki yatırımlarının amacının ülkenin kripto para gelişimini destekleyerek tüm sektörü büyütmek olduğunu söyledi.

“Fransa, Avrupa’da kripto para endüstrinin lideri olmak için benzersiz bir konuma sahip.

Ayrıca Fransız hükümeti kripto para endüstrisine yönelik tutumu bakımından dünyadaki en ilerici ve açık fikirli hükümetlerden biridir.”

Station F yaptığı açıklamada Binance ile yaptıkları ortak sayesinde yeni kurulan birçok kripto para şirketinin BNB Chain, NFT Labs ve Binance Labs ekiplerinden destek alabileceğini söyledi.

Station F direktörü Roxanne Varza, bu ortaklık ile ilgili “Blockchain ve kripto paraları daha iyi anlamak isteyen tüm insanlar için, bu yerin web3 dünyasına girmelerine yardımcı olacağını umuyoruz.” dedi.

Müşteri Hizmetlerine Türkçe Destek Geliyor!

CZ, Paris zirvesinin açılış konuşmasında Fransa yatırımının yanı sıra Binance’in telefon hattı müşteri desteği üzerinde de çalıştığını belirtti.

Telefon desteği ile ilgili pilot uygulamaların başlatıldığı ve Türkçe desteğin de proje kapsamında denendiği belirtildi.

CZ, son olarak telefon destek hizmetini ilerleyen dönemlerde tüm ülkelere sunmayı planladıklarını da söyledi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları