BorsaHaberler

Binance’den Yeni Ortaklık

Binance, P2P platformu Paxful ile ortaklık kurduklarını duyurdu.

Binance kripto para birimi borsasından yapılan açıklamada dev kripto para borsasının yeni bir ortaklık adımı attığı ve Paxful ile ortaklık kurduğu açıklandı. Yapılan açıklamada kripto para birimi borsasının 167 fiat para birimini destekleyen Paxful ile yeni ortaklık anlaşmasının daha hızlı işlemlere fayda sağlayacak olduğu ve daha fazla güven verici bir hamle olacağı açıklandı.

12 Aralık 2019 tarihli basın bültenine göre 167 değişik fiat para birimini destekleyen Paxful sayesinde isteyen herkes istediği fiat para birimi ile Bitcoin satın alabilecekler. Binance ve Paxful’un bu ortaklığı özellikle para birimi çok tanınmamış olan ülkelerde yaşayan kripto para yatırımcılarına olumlu olarak yansımış olacak.

Dünyanın en büyük kripto para birimi borsalarından Binance bu adımları ile yatırımcı toplamayı sürdürecek gibi görünüyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı