Kripto HaberleriBitcoinBinance Saldırısından Sonra Bitcoin Yüzde 1 Değer Kaybetti

Binance Saldırısından Sonra Bitcoin Yüzde 1 Değer Kaybetti

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bugün Türkiye saati ile öğle saatlerinde Binance CEO’su Changpeng Zhao’nun Malta saati ile Salı günü siber saldırıya uğradığını açıklamasının ardından kripto para birimlerinin borsadaki değeri düştü. Kripto para borsalarında Bitcoin fiyatı %1’den fazla değer kaybederken bunun nedeni yaşanan siber saldırı olayı olarak gösterildi.

Kripto para yatırımcılarının son dönemde bu tür bir saldırı yaşamayı beklemediği, birçok kripto para borsasının Binance borsasına çok güvendiği ve bu türden bir saldırının asla beklenmedik olduğu ifade edildi. Bu nedenle kripto para yatırımcıları büyük bir şok etkisi yaşadı.

Bitcoin fiyatı ne kadar oldu? Binance borsasının hacklenmesinin hemen ardından kripto para borsasının bu olayı açıkladığı gün içerisinde CMC’ye göre Bitcoin %1 değer kaybetti. Bu çok büyük bir düşüş olmasa da yatırımcılar için çok önemli olan bir düşüş. Bitcoin fiyatındaki değer kaybının gün içerisinde yaşanacak gelişmelere ve Binance tarafından yapılacak yeni açıklamalara göre şekillenmesi mümkün. Tüm kripto para fiyatlarında gün içerisinde ufak çaplı bazı kayda değer olan fiyat ve piyasa hacmi düşüşleri görmek mümkün.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları