Kripto HaberleriBorsaThe Block: Binance'in Şangay Ofisini Çin Polisi Bastı

The Block: Binance’in Şangay Ofisini Çin Polisi Bastı

Takip et

Çin son yıllarda kripto para yatırımcılarını ve şirketlerini birden bire hedef almaya başlayan bir ülke ve bu sebeple ülkede ciddi tepkiler var. Ancak Çin yönetimi ile ilgili bugün yeni bir gelişme yaşandı ve iddialar öyle görünüyor ki Binance’in Çin’e hizmet sunmasının bile engellenebileceği iddiasına kadar ulaştı. The Block kaynağında yayınlanan haberde Çin’de Şangay (Sanghay) şehrinde bir polis ekibinin Binance’in şehirde yer alan ofisine baskın düzenlediği ve bu baskından hemen sonra Binance’in ofisi kapatma kararının yöneticiler tarafından alındığı iddia edildi.

Konu hakkında henüz bir açıklama yapılmazken The Block sitesinde de haber hala duruyor ve görünen o ki eğer böyle bir baskın söz konusu ise Çin uluslararası kripto para sektöründen büyük bir tepki çekebilir. Haklı bir Çin baskını ise bu durumda bunu detaylarıyla açıklaması gerekir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları