BorsaHaberler

The Block: Binance’in Şangay Ofisini Çin Polisi Bastı

Dünyanın sayılı güncel kripto para haberleri sitesi olan The Block bugün Şangay'da bulunan Binance ofisinin Çin polisinin baskını ve darbesine uğradığını manşetten açıkladı.

Çin son yıllarda kripto para yatırımcılarını ve şirketlerini birden bire hedef almaya başlayan bir ülke ve bu sebeple ülkede ciddi tepkiler var. Ancak Çin yönetimi ile ilgili bugün yeni bir gelişme yaşandı ve iddialar öyle görünüyor ki Binance’in Çin’e hizmet sunmasının bile engellenebileceği iddiasına kadar ulaştı. The Block kaynağında yayınlanan haberde Çin’de Şangay (Sanghay) şehrinde bir polis ekibinin Binance’in şehirde yer alan ofisine baskın düzenlediği ve bu baskından hemen sonra Binance’in ofisi kapatma kararının yöneticiler tarafından alındığı iddia edildi.

Konu hakkında henüz bir açıklama yapılmazken The Block sitesinde de haber hala duruyor ve görünen o ki eğer böyle bir baskın söz konusu ise Çin uluslararası kripto para sektöründen büyük bir tepki çekebilir. Haklı bir Çin baskını ise bu durumda bunu detaylarıyla açıklaması gerekir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı