binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBinance TRY Paritesinde Üç Yeni Altcoin İşlem Çiftini Listelediğini Duyurdu!

Binance TRY Paritesinde Üç Yeni Altcoin İşlem Çiftini Listelediğini Duyurdu!

Binance EGLD/TRY, PHB/TRY ve RSR/TRY işlem çiftlerini listelediğini söyledi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance güne altcoin duyurusuyla başladı ve yeni altcoin işlem çiftleri listelediğini açıkladı.

Buna göre Binance EGLD, PHB ve RSR isimli altcoinlerin TRY işlem çiftinde ( EGLD/TRY, PHB/TRY ve RSR/TRY ) listelendiğini söyledi.

“Değerli Binance’lılar,

Binance Spot’ta sunulan alım satım seçenekleri listesini genişletmek ve kullanıcıların alım satım deneyimini geliştirmek için Binance, EGLD/TRY, PHB/TRY ve RSR/TRY alım satım çiftleri için alım satımı 08.05.2024 08:00 (UTC) itibarıyla başlatacak .

Ayrıca Binance, 08.05.2024 08:00 (UTC) itibarıyla EGLD/TRY, PHB/TRY ve RSR/TRY işlem çiftleri için Ticaret Botları hizmetlerini etkinleştirecek.”

Bu işlem çiftlerinin bazı ülkelerde ikamet eden kullanıcılar tarafından kullanılamayacağını belirten Binance bu ülkeleri şu şekilde sıraladı: Kanada, Küba, Kırım Bölgesi, İran, Hollanda, Kuzey Kore, Suriye, Amerika Birleşik Devletleri ve bölgeleri (Amerikan Samoası, Guam, Porto Riko, Kuzey Mariana Adaları, ABD Virgin Adaları) ve Ukrayna’nın hükümet dışı kontrolündeki bölgeleri.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail