Kripto HaberleriBorsaBinance Tüm Zararı Sigorta Fonundan Karşılayacak

Binance Tüm Zararı Sigorta Fonundan Karşılayacak

Takip et

Binance kripto para borsasının bugün hacklenmesinin ardından kripto para borsasının 40 milyon dolardan biraz daha fazla olan büyük bir zararı nasıl karşılayacak olduğu tartışması başladı. Kripto para borsasının 40 milyon dolarlık zararının sigorta fonundan karşılanacağı açıklandı.

Changpeng Zhao tarafından olası siber saldırı kayıpları karşısında kullanılmak üzere kurulan Binance’ın sigorta fonu içerisinde milyonlarca dolar bulunuyor. Bitcoin sahiplerinin zararının karşılanacak olduğu bu fondan 40 milyon dolar eksilecek olsa da borsasının bu sayede siber saldırıdan etkilenen kripto para yatırımcılarını mağdur etmeyecek olduğu belirtiliyor.

Tüm zarar fondan karşılanacak

Tüm zararın kripto para borsasının özel fonundan karşılanacak olsa da kripto para borsasının 1 hafta boyunca güvenlik denetimine girebilecek olduğu açıklandı. Binance’ın bu siber saldırı vakasından hemen sonra sigorta fonundan 40 milyon dolar geri ödenecek olsa da siber saldırı durumundan etkilenen yatırımcılara bu paraların ne zaman ödenecek olduğu veya ödenip ödenmediği hakkında henüz borsadan bir açıklama yapılmadı. Kripto para borsasının yakın zamanda konu hakkında yeni açıklama yapması bekleniyor.

CZ’den yeni bir açıklama yapması bekleniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları