binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerBinance Üye Rakamları Coştu

Binance Üye Rakamları Coştu

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyanın en güvenilir kripto para borsalarından birisi olan Binance’nin üye rakamları kısa sürede doruk noktalara ulaşma başarısı gösterdi. Böylelikle Binance, dünyanın en iyi ve en güvenilir kripto para borsalarından birisi olarak da adından ciddi anlamda söz ettiriyor.

Genel itibari ile bu tip sistemlerin yatırımcı rakamları normalden çok çok kısa bir zaman dilimi içerisinde yükseliş gösterir. Öyle ki Binance, piyasalarda adından ciddi anlamda söz ettiriyor. Üye rakamları neredeyse Hong Kong nüfusunu geride bırakacak ki bu çok büyük bir başarı diyebiliriz.

7 Milyon Kişi Yatırım Yapıyor

İstatistiki bir veri olarak incelediğimiz zaman sistem, saatte tam olarak 250.000 yeni üye kazanıyor. 100 günden çok daha kısa bir zaman dilimi içerisinde 7 Milyon üye rakamına ulaştılar. Hong Kong nüfusunun  7.4 Milyon civarında olduğunu düşünürsek elde edilen bu rakamın çok büyük bir başarı olarak değerlendirebiliriz.

7 Milyon üye, kısa süre içerisinde bu gibi bir yatırım borsası için ciddi anlamda başarılı olurken aynı zamanda kripto para piyasası için de çok olumlu. Güvenilirlik, hızlı işlem önceliği, komisyon oranlarının düşüklüğü ve birçok altcoin yatırımını desteklemesi nedeni ile bir çok kişi Binance Borsası’nı tercih ediyor. Geçtiğimiz günlerde yapılan hack girişiminde oluşan krizi ustalıkla yöneten borsa, kripto para yatırımcılarının güvenini iyice kazanmış durumda.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail