coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBinance Vadeli İşlemler, 50x Kaldıraç İle JTO’yu Listelediğini Duyurdu!

Binance Vadeli İşlemler, 50x Kaldıraç İle JTO’yu Listelediğini Duyurdu!

Kripto para borsası Binance, JTO’nun vadeli işlemlerde listeleneceğini kullanıcılarıyla paylaştı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Önde gelen kripto para borsası Binance, JTO’yu listeliyor.

Binance Vadeli İşlemler 50x’e Varan Kaldıraçla USDⓈ-M JTO Sürekli Sözleşmesini Piyasaya Sürüyor

Yeni sürekli sözleşmenin 8 Aralık 2023’te saat 13:00’de yayına girmesi ve yatırımcılara pozisyonlarını güçlendirmek için ek fırsatlar sunması planlanıyor.

JTOUSDT Sürekli Sözleşmesinin temel özellikleri şunlardır:

Kaldıraç: Yatırımcıların piyasa hareketlerine maruziyetlerini artırmalarına olanak tanıyan 50 kata kadar kaldıraç mevcut olacaktır.

İlgili Haber  Üç Dev Şirket Kripto Para Kurtarma Hizmeti Sunmak İçin İşbirliğine Gidiyor

Fonlama Oranı: JTOUSDT Sürekli Sözleşmesinin lansman sırasında maksimum fonlama oranı +%2,00 / -%2,00 olarak belirlenmiştir. Fonlama oranları, sürekli sözleşmelerde çok önemli bir rol oynar ve pozisyon tutan yatırımcılar için maliyetleri veya faydaları belirler.

Fonlama Ücreti Uzlaşması: JTOUSDT Sürekli Sözleşmesi için fonlama ücreti mutabakat sıklığı her dört saatte birdir ve piyasa koşullarına göre düzenli ayarlamalar sağlar.

Ayrıca, USDⓢ marjlı vadeli işlemler için nitelikli likidite sağlayıcılar özel avantajlardan yararlanacaktır. Uygun sağlayıcılar, yaklaşık 14 ila 15 gün boyunca JTOUSDT Sürekli Sözleşmesindeki işlemler için %0,005’lik bir yapıcı ücreti iadesi alabilecek.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail