coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriBorsaBinance Yöneticisinden Sam Bankman-Fried Açıklaması: 'SBF Çöküşten Önce 'CZ' Hakkında Yalan Haber...

Binance Yöneticisinden Sam Bankman-Fried Açıklaması: ‘SBF Çöküşten Önce ‘CZ’ Hakkında Yalan Haber Yayıyordu!’

Binance yöneticisi Patrick Hillman SBF'nin Binance CEO'su Changpeng Zhao hakkında defalarca yanlış veya ırkçı söylentiler yaydığını söyledi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Binance Baş Strateji Sorumlusu Patrick Hillman’a göre Sam Bankman-Fried, kripto para borsası FTX’in çöküşünden önce Binance CEO’su Changpeng Zhao hakkında defalarca yanlış veya ırkçı söylentiler yaydı.

Sam Bankman-Fried, Borsa Çöküşünden Önce ‘CZ’ Hakkında FUD Yayıyordu

Hillman “Sam, ‘’CZ’’ hakkında sürekli sahte söylentiler yayıyordu çünkü onu ‘kötü Çinli’ olarak göstermek dolandırıcılığı için çok önemliydi. Darth Vader olmadan Luke Skywalker gibi davranamazsınız,” diye tweet attı.

Hillman, FTX’in çöküşüyle ilgili olarak Puck dergisinde yayınlanan ve Skybridge Capital adlı hedge fonundan Anthony Scaramucci’nin bakış açısından yazılan yeni bir hikayeye atıfta bulunuyordu.

Hikayede SBF’nin Skybridge’den nasıl 45 milyon dolarlık bir hisse satın aldığı ve Scaramucci’nin bunun 10 milyon dolarını iflas eden borsanın yerel tokenı FTT’ye nasıl yatırdığı anlatılıyor.

FTX’in Kasım ayında çökmesi bu yatırımı neredeyse değersiz hale getirdi.

SBF’nin Dubai’deki yetkililerle yaptığı görüşmeler sırasında, Binance’in kurucusu ve SBF’nin rakibi kripto kralı Changpeng “CZ” Zhao’yu kötülüyordu.

Mooch bu toplantılara katılmamıştı, ancak Skybridge’deki meslektaşı oradaydı ve kötü davranışları kendisine rapor etmişti.

İlgili Haber  Bitcoin (BTC) Halving'ine Az Bir Süre Kala Binance CEO'su ''CZ'den'' Açıklama Geldi!

SBF ve CZ’nin uzun zamandır kişisel bir rekabeti var. Bir noktada, FTX’in başı dertteyken ama hala faaliyetteyken, Binance FTX’i 1 milyar dolarlık bir satın alma işlemiyle kurtarmayı teklif etti.

Ancak Binance, şirket üzerinde durum tespiti yaptıktan bir gün sonra anlaşmadan vazgeçti. Binance o sırada “Sorunlar bizim kontrolümüzün ya da yardım etme kabiliyetimizin ötesinde” demişti.

Hillman ayrıca Twitter’da SBF ve CZ arasındaki husumetin Binance’in kurtarma anlaşmasından geri adım atmasına ya da FTT’yi elden çıkarmasına neden olduğunu reddetti.

“Sam’in CZ’yi kötülemesi bizim için bir normdu,” dedi. “Şirketin defterlerindeki değersiz FTT’yi satmaya karar vermekle hiçbir ilgisi yoktu,” diye belirtti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail