Altcoin

Binance’de Listelenen Projeden Şok Açıklama: Kepenk Kapatıyor

Binance'in Innovation Zone kapsamında listelediği bir proje kapanıyor.

Ticari hacme göre dünyanın en büyük kripto para borsası Binance üzerinde listelenmek neredeyse her kripto para projesi için büyük bir yenilik olarak biliniyor.

Binance üzerinde listelenmesi ile inanılmaz yükseliş elde eden projeler genellikle uzun süre herhangi bir etkinlik gösterememeleri veya bunun gibi nedenlerden dolayı delist edilmekte.

Bir proje ise bunun dışına çıkarak Binance tarafından delist edilmeden sahalara elveda demeye hazırlanıyor.

Cover Protocol, Kepenk Kapatıyor

Binance’in Innovation Zone kapsamında listelediği kripto para birimi Cover Protocol (COVER), Twitter üzerinden yaptığı açıklamada kepenk kapattığını vurguladı.

Cover Protocol’ün resmi Twitter gönderisinde bu kararın kolay verilmediği ancak ekip tarafından ortaklaşa alındığı vurgulandı. Bunun sebebi ise projenin çekirdek geliştiricilerinin bir anda projeden ayrılma kararı alması şeklinde açıklandı.

Eşler arası bir sigorta piyasası ve protokolü olarak piyasaya sürülen Cover Protocol’ün geçtiğimiz yılın sonlarında saldırıya uğradığı biliniyor. Proje kurucularından DeFiTed konu hakkında şunları belirtti:

Ben şunu söylemek istiyorum ki geliştirici ekibinin birden ayrılması beni çok şaşırttı. Özellikle protokolü kurmak ve oluşturulan vizyonu takip etmek için harcanan emek ve çaba düşünüldüğünde bunu söyleyebilirim.”

Cover, 28 Aralık 2020’de saldırıya uğramış ve 4 milyon dolarlık bir mağduriyet yaşamıştı. Daha sonra ise bir beyaz şapkalı hacker fonları iade etti ancak proje bunun devamında sendeledi ve bir türlü toparlanamadı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu