coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBinance’den Altcoin Duyurusu Gelmeye Devam Ediyor! 3 Altcoin Daha Delist Edildi!

Binance’den Altcoin Duyurusu Gelmeye Devam Ediyor! 3 Altcoin Daha Delist Edildi!

Binance altcoin duyurularına devam ediyor.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, altcoin açıklamalarına devam ediyor.

Son olarak bazı altcoinlerin delsit edildiğini duyuran Binance, bu altcoinlerin Loom Network (LOOM), Stratis (STRAX) ve OG olduğunu söyledi.

Bu bağlamda Binance Margin, 03.03.2023 saat 06:00 UTC itibarıyla LOOM ve STRAX’ı Çapraz Margin’den ve OG’yi İzole Margin’den ödünç alınabilir varlıklar listesinden çıkaracak.

Delist Edilen Çapraz Marj Çiftleri: LOOM/BUSD, STRAX/BUSD, STRAX/USDT

Delist Edilen İzole Teminat Çiftleri: OG/BTC, OG/USDT

“Binance Margin, 03.03.2023 saat 06:00 UTC itibarıyla LOOM ve STRAX’ı Çapraz Margin’den ve OG’yi İzole Margin’den ödünç alınabilir varlıklar listesinden çıkaracak.

24.02.2023 saat 06:00 UTC itibarıyla Binance, LOOM/BUSD, STRAX/BUSD ve STRAX/USDT çapraz marj borçlanmasının yanı sıra OG/BTC ve OG/USDT izole marj borçlanmasını askıya alacaktır.

03.03.2023 saat 06:00 UTC’de ise Binance, kullanıcıların pozisyonlarını kapatacak, otomatik bir takas gerçekleştirecek ve LOOM/BUSD, STRAX/BUSD ve STRAX/USDT çapraz marj çiftlerinde ve OG/BTC ve OG/USDT izole marjin çiftlerinde bekleyen tüm siparişleri iptal edecektir.

Kullanıcıların listeden çıkarma işlemi sırasında konumlarını güncelleyemeyeceklerini ve 03.03.2023’te marj ticaretinin durdurulmasından önce konumlarını kapatmaları ve/veya varlıklarını Marjin Cüzdanlarından Spot Cüzdanlara aktarmaları şiddetle tavsiye edilir.”

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail