HaberlerKripto ParaShiba Inu

Binance’den Shıba Inu (SHIB) Duyurusu Geldi!

Binance Shıba Inu ödüllerini açıkladı.

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, resmi Twitter hesabı üzerinden yaptığı duyuruda yeni kullanıcılar için ücretsiz Shıba Inu (SHIB) tokeni dağıtılacağını açıkladı.

Yeni kullanıcıların “Binance Öğren ve Hisset” programında ücretsiz bir şekilde SHIB kazanabileceklerini belirtildi.
Ayrıca SHIB ödüllerinin kullanıcılar tarafından 150 gün boyunca otomatik olarak stake edileceği ifade edildi.

Binance blog gönderisinde şu ifadelere yer verdi:

“Binance, kullanıcıların blok zinciri hakkında bilgi edinebilecekleri, bir kurs ve testi tamamlayarak 45.000 SHIB kazanabilecekleri “Binance Learn- Stake’i” yakında başlatacağımızı duyurmaktan heyecan duyuyor.

SHIB ödülleri, kullanıcıların %100 APY’nin keyfini çıkarabileceği 150 gün boyunca otomatik olarak stake edilecektir.”

Açıklamada 9 Haziran saat 07:00’ye (UTC) kadar Binance hesabına kaydolan ve KYC’yi tamamlayan tüm yeni kullanıcıların SHIB çekilişine hak kazanabileceği belirtildi.

Binance’e komisyon indirimli şekilde bu linkten kayıt olabilirsiniz: https://accounts.binance.com/tr/register?ref=F5TWO7XQ

SHIB ödüllerinin sınırlı olduğunu söyleyen Binance, ödüllerin “ilk gelene ilk hizmet” esasına göre dağıtılacağını açıkladı.

Hatırlanacağı üzere Binance Shıba Inu’yu ilk olarak Mayıs 2021’de listeledi ve popüler mem tokenini listeleyen ilk büyük kripto para borsalarından biri oldu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
2 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

O kadar yatırım yapıldı shiba için şimdi yerlerde bu nasıl bir şey

Mucit

Shiba 1 2 yıl içinde en yükselen token ve coinler arasında ilk 10 da mutlaka.Yerlerde dediğin token benim aldığımdan 3 4 tane 0 yukarıda nasıl yerlerde? Ben 100 dolara 20 milyar tane mi aldım öyle bir şey hatırlamıyorum bile.Sattım sattım hala elimde 5 milyar tane var ve hala iyi para ediyor.Nasıl yerlerde? Tepeden alanlar için yerde ama dipten alanlar için deli yükseldi daha ne olacak? 1 cente mi gelsin? 🤣He biraz daha düşerse bende toplamaya başlarım ama bu seviyeler benim gibi kişiler için çok yüksek 100 dolara aldığımı eskiden şimdi 10 k 100 k dolara alabilirim öyle iş mi olur shiba şuan çok tepede.Bak gördün mü görüş meselesi bu tepeden kitlenen şuan düştü sanıyor dibin dibinden alana ise çok yüksek fiyat gözüküyor.


Başa dön tuşu