Kripto HaberleriBorsaBinance'in Olası Toplam Değeri, Dudak Uçuklatıyor!

Binance’in Olası Toplam Değeri, Dudak Uçuklatıyor!

Takip et

Ticari hacme göre dünyanın en büyük kripto para borsası konumundaki Binance‘in halka arz olacağı söylentileri bir süredir devam ediyor.

Coinbase kripto para borsasının halka arzı sonrasında bütün gözlerin üzerine çevrildiği Binance’in değeri ise rakibinden çok daha fazla olabilir.

Binance’in Değeri 300 Milyar Dolar

The Wall Street Journal tarafından aktarılan bilgilere göre Binance’in halka arza gitmesi durumunda değeri 300 milyar doları bulabilir.

Şirketin iki eski yöneticisine dayandırılan haberde aslında bu değerlemenin çoktan yapıldığı da belirtilmekte. Bu da Binance’in halka arz olması ile Walt Disney, Exxon Mobil ve Nike gibi dünya devi şirketlerden daha büyük olabileceği anlamına geliyor.

Binance bunu sadece 4 yıllık sürede başararak kesinlikle büyük bir rekora imza atabilir.

Binance CEO’su Changpeng Zhao da böyle bir durumun gerçekleşmesi  sonrasında dünyanın en zengin insanlarından birisi olabilir. 2011 yılında kurulan Coinbase an itibarıyla 70 milyar dolarlık değerlemeye sahip ve şirket geçtiğimiz nisan ayında Nasdaq üzerinde halka arz olmuştu.

Binance CEO’su CZ ise daha önce yaptığı açıklamalarda halka arza olumlu baktığının sinyalini verdi. Binance US isimli ABD merkezli iştirakin halka arza gideceği kesin olarak görülse de Changpeng Zhao bunun 2024’ü bulabileceğini belirtmişti.

Bu sene ciddi bir regülatör baskısı gören Binance’in halka arza gitmesi için ise öncelikle bu durumu düzeltmesi gerekiyor. Buna rağmen borsa hala tam anlamıyla zirve noktasında bulunuyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları