binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBinance'in Son Launchpool Altcoininin Fiyatı Neden Yükseliyor? Bir Günde Neredeyse Yüzde 50...

Binance’in Son Launchpool Altcoininin Fiyatı Neden Yükseliyor? Bir Günde Neredeyse Yüzde 50 Arttı

Binance'in piyasaya sürdüğü ve ses getiren Launchpool projesinin fiyatı aniden yükseliş yaşamaya başladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Binance’in son Launchpool projesi olan ve bir likit restaking protokolü özelliği taşıyan Ether.fi, restaking furyası kripto para yatırımcılarını çekmeye devam ederken bugün tüm zamanların en yüksek fiyat seviyesini gördü.

Protokolün yönetiminde karar alma sürecindeki oylama gücünü temsil eden token, son 24 saat içinde %50’ye varan bir artışla 7.2 dolara yükseldi.

Bu yükseliş ETHFI’nin 18 Mart’taki düşüşünü takip eden fiyat düşüşünden kurtulmasını sağladı. Altcoin, Binance’te başlangıçta 5 dolara kadar yükseldikten sonra, sonraki günlerde 3 doların altına düşmüştü.

Ether.Fi gibi likit restaking protokolleri, Ethereum’un proof-of-stake blockchain’ini, orijinal restaking platformu EigenLayer aracılığıyla diğer ağları güvence altına almak için yeniden kullanmak üzere tasarlanmış.

İlgili Haber  ABD'de Aylar Sonra Bir Bitcoin Spot ETF Daha Piyasaya Sürüldü! Bu, Diğerlerinden Farklı

Verilere göre Ether.fi, likit restaking alanında lider durumunda. DefiLlama verilerine göre, toplam kilitli değeri (TVL) yılın başından bu yana 100 milyon dolardan 3 milyar doların üzerine fırladı.

Tanınmış bir DeFi analisti olan Ignas, protokolün yönetim tokeni ETHFI’nin güçlü fiyat performansının, gelecekte piyasaya sürülecek diğer likit restaking tokenlerinin (LRT) değerlemelerini artırabileceğini belirtti. Ignas, “ETHFI fiyatı ne kadar yüksek olursa, diğer tüm LRT yönetişim tokenlerinin göreceli değerlemeleri de o kadar yüksek olacaktır” dedi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail