binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBorsaBinance'in Voyager Anlaşmasının İptalinin Arkasındaki Sebep Bu Mu: Binance CEO'su CZ İpucu...

Binance’in Voyager Anlaşmasının İptalinin Arkasındaki Sebep Bu Mu: Binance CEO’su CZ İpucu Verdi!

Binance bugün yaptığı açıklamasında Voyager'ı satın almaktan vazgeçtiğini duyurmuş ve merak uyandırmıştı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para borsası Binance’in batık kripto kredi kuruluşu Voyager’ın varlıklarını satın almaktan vazgeçmesinin arkasında Emtia Vadeli İşlemler Ticaret Komisyonu (CFTC) olduğu iddia edildi.

Twitter üzerinden bir analist tarafından dile getirilen iddiaya Binance CEO’su Changpeng Zhao bir “omuz silkme” emojisiyle cevap verdi ve iddianın doğru olabileceğine dair yorumlara neden oldu.

CFTC yetkilileri bugün CNBC’ye verdikleri demeçte, kurumun kripto borsası Binance ile olan yasal mücadelesinde “ileriye dönük bir yol” bulmayı umduğunu belirterek, davanın çözülmesi ya da mahkemeye taşınması konusunda henüz bir karar alınmadığını kaydetmişti.

CFTC yetkilileri buna ek olarak “davada gerçekte ne olacağı konusunda önyargılı olmamak için gerçekten dikkatli olmak istiyorum. Ve şunu söylemek isterim ki, herhangi bir dava bağlamında, tipik olarak her zaman görüşmelere hazırız ve hatta genellikle davadan önce görüşmelere hazırız” demişti.

İlgili Haber  Coinbase'in Ardından Binance de SEC'e Dava Açacak Mı? Kaynak Cevapladı!

Binance’in Voyager anlaşmasını iptalinin arkasındaki neden olarak CFTC’nin gösterilmesinin kaynağı ayrıca yine bu röportajda bir kurum yetkilisinin şu açıklamasıydı:

“Potansiyel olarak sorunlu olduğunu anladığımız davranışları tanımlamak ve onlara bu davranışları açıklama ve ileriye dönük bir yol bulmamıza yardımcı olma fırsatı vermek için söz konusu şirketle sürekli görüşmeler yapıyoruz.

Şu an itibariyle, ileriye dönük acil bir yol olmadığı sonucuna varabiliriz. Bu, bir yol olamayacağı anlamına gelmiyor ve umarım bir yol olur.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail