Kripto HaberleriBorsaBinance'te İşten Çıkarma İddialarına CZ'den Yanıt Geldi: "FUD Yayıyorlar" Dedi, Olayın Aslını...

Binance’te İşten Çıkarma İddialarına CZ’den Yanıt Geldi: “FUD Yayıyorlar” Dedi, Olayın Aslını Anlattı!

Kripto para borsası Binance CEO'su CZ yaptığı açıklamasında kısa bir süre önce gündeme gelen işten çıkarma konusuna değindi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Binance CEO’su Changpeng Zhao (CZ), hacim bakımından dünyanın en büyük kripto para borsasında işten çıkarma söylentilerine Twitter üzerinden yanıt verdi.

Binance CEO’su, Şirkete Uymayan Kişileri Düzenli Olarak İşten Çıkardıklarını Açıkladı

Zhao, Binance’in çalışanlarının performansını ve uyumunu düzenli olarak değerlendiren bir “dibe vurma” programına sahip olduğunu ve şirketin hala yüzlerce açık pozisyon için işe alım yaptığını söyledi.

CZ’nin açıklaması, bağımsız bir gazeteci olan Wu Blockchain’in, Binance’in Haziran ayında 8.000 çalışanının %20’sini işten çıkarabileceğini iddia ettiği bir tweet’in ardından geldi. Wu, işten çıkarmaları doğrulayan birden fazla kaynağa atıfta bulundu, ancak herhangi bir kanıt veya isim vermedi.

CZ bu tweet’i “yeni bir gün, yeni bir FUD” (korku, belirsizlik ve şüphe) olarak nitelendirerek reddetti ve Binance’in “dibe vurma” programının bir küçülme vakası olmadığını, “doğru yeteneklere sahip olup olmadıklarına” odaklandıklarını açıkladı.

İlgili Haber
Son Dakika: Binance'te Listeli Altcoin Kötü Haberi Verdi: "CEO'muza Ulaşamıyoruz, Durdurmak Zorundayız"

Haftalık olarak maliyet azaltma ve performans yönetimi için çaba gösterdiğini ve bazı kişilerin Binance’in benzersiz kültürüne veya koşullarına uymayabileceğini söyledi.

Ayrıca Binance’in 2017’deki kuruluşunun dördüncü ayından bu yana kâr ettiğini ve iki kripto kışı boyunca kârlılığını koruduğunu iddia etti. Binance’in her zaman yetenek kapasitesini artırmaya çalıştığını da ekledi.

Binance son aylarda çeşitli ülkelerden gelen düzenleyici incelemeler, rakiplerden ve müşterilerden gelen davalar ve pazar payını aşındıran uzun süreli bir ayı piyasası da dahil olmak üzere çeşitli zorluklarla karşılaştı.

Bununla birlikte CZ, Binance’in kaynaklarının kullanıcıların ve düzenleyicilerin değişen taleplerini yansıtacak şekilde uygun şekilde tahsis edilmesini sağlamak için belirli ürünlere ve iş birimlerine yönelmeye devam ettiğini söyledi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Piyasa Değeri

Detay