Kripto HaberleriAltcoinSon Dakika: Binance'te Listeli Altcoin Kötü Haberi Verdi: "CEO'muza Ulaşamıyoruz, Durdurmak Zorundayız"

Son Dakika: Binance’te Listeli Altcoin Kötü Haberi Verdi: “CEO’muza Ulaşamıyoruz, Durdurmak Zorundayız”

Kripto para borsası Binance üzerinde listeli durumdaki altcoinde geliştirici ekibi kötü haberi Twitter üzerinden duyurdu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Çoklu blok zinciri destekleyen merkeziyetsiz bir çapraz zincir çözümü olan Multichain (MULTI) protokolü, teknik sorunlar ve CEO’suna ulaşamaması nedeniyle 11 zincir için çapraz zincir hizmetini askıya aldığını duyurdu.

Multichain CEO’su ile Geliştiriciler Arasındaki İletişim Kesildi

Projenin resmi Twitter hesabında bugün yayınlanan bir açıklamaya göre, Multichain protokolü “öngörülemeyen koşullar” nedeniyle son iki gün içinde birçok zorlukla karşılaştı. Ekip, protokolü çalışır durumda tutmak için ellerinden geleni yaptıklarını, ancak bakım için gerekli sunucu erişimini elinde tutan CEO Zhaojun ile iletişimlerini kaybettiklerini söyledi.

Açıklamada ayrıca, Multichain protokolünün zincirler arası iletişimi sağlayan bileşenlerinden biri olan Router5’in tarama node ağında bir sorun olduğu belirtildi. Bu sorun bazı zincirlerin normal işleyişini etkiledi ve ekibin mevcut izinlerinin ve düzeltme kabiliyetinin ötesinde.

Ekip, kullanıcıların çıkarlarını korumak için kullanıcı arayüzünde etkilenen zincirler için çapraz zincir hizmetini geçici olarak askıya almaya karar verdi.

İlgili Haber
'Insider Trading' ile Suçlanan Coinbase Müdürü ile SEC Uzlaşma Yaptı: İşte Şartlar

Ayrıca ortaklarından, zincirler arası işlemler için Multichain protokolü akıllı sözleşmelerini doğrudan etkilenen zincirler üzerinden veya bu zincirlere doğru çağırmayı durdurmalarını istediler.

Multichain protokolünün sorunları, CEO’su Zhaojun’un Çinli yetkililer tarafından ülkedeki kripto paralar ile ilgili faaliyetlere yönelik bir baskının parçası olarak tutuklandığı yönündeki spekülasyonların ardından geldi. Ekip daha önce yapılan açıklamada CEO’nun tutuklanmadığını söylemişti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Piyasa Değeri

Detay