binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBinance'te Listeli Altcoin, 7 Farklı Kurumsal Yatırımcı Şirketten Yatırım Aldığını Duyurdu! Fiyat...

Binance’te Listeli Altcoin, 7 Farklı Kurumsal Yatırımcı Şirketten Yatırım Aldığını Duyurdu! Fiyat Tepki Verdi

Binance'te listeli altcoin, bugün yaptığı açıklamasında 7 farklı risk sermayesi şirketinden yatırım aldığını bildirdi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Web3 alanındaki en büyük Account Abstraction sağlayıcısı olan Biconomy (BICO) altcoini, yaptığı resmi açıklamaya göre önde gelen web3 risk sermayedarlarından stratejik fon sağladı.

Finansman turuna Jump Capital, Borderless Capital, Consensys Ventures, Taisu Ventures, Manifold Trading, Side Door Ventures ve Blockchain Founders Fund katıldı.

Turdaki önemli melek yatırımcılar arasında Amerikalı girişimci ve yatırımcı Balaji Srinivasan ve Selini Capital’in kurucusu Jordi Alexander yer alıyor.

Biconomy’nin kurucu ortağı Aniket Jindal, gelişmeyle ilgili yaptığı açıklamasında şunları söyledi:

“Bu önemli yatırım turunu başarıyla tamamlamak, web3 geliştiricilerini blok zinciri teknolojisinin kitlesel olarak benimsenmesini sağlamak üzere güçlendirme vizyonumuzun gücünü ve vaadini kanıtlıyor.

Web3 ekipleri için pazar lideri bir altyapı sunma hedefimize olan bağlılığımızı sürdürüyoruz ve yatırımcılarımızın güveni ve desteği için minnettarız.”

İlgili Haber  Son Dakika: FTX Eski CEO'su Sam Bankman-Fried'in Cezası Belli Oldu! İşte Hapis Yatacağı Süre!

Geliştiricilerin resmi web sitesindeki açıklamalara göre BICO kendisini şöyle tanımlıyor:

“Biconomy, bir kripto para sisteminin üzerinde çalıştığı ana ağ olan katman 1 blockchain ağları ile bir kripto sisteminin daha fazla veriyi işlemesine yardımcı olan tamamlayıcı bir sistem olan katman 2 arasındaki işlemlerin aktarılmasına yardımcı olan tak ve çalıştır uygulama programlama arayüzleri (API’ler) sunarak merkeziyetsiz uygulamalar (dapps) geliştirmeyi nispeten kolaylaştırmayı hedefliyor.”

Gelişme sonrası BICO fiyatında yaşanan yükselişi gösteren grafik.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail