coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBinance'te Listeli Altcoin Yeni BRC20 Launchpad Programını Tanıttı: Fiyat Aniden Yüzde 25...

Binance’te Listeli Altcoin Yeni BRC20 Launchpad Programını Tanıttı: Fiyat Aniden Yüzde 25 Arttı

Tatil döneminde yaptığı bir son dakika duyurusuyla şaşırtan altcoin, duyurunun etkisiyle fiyatında ani yükseliş yaşadı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Küresel web3 topluluğu için önemli bir gelişme olarak Lever (LEVER), BTC ekosistemi için premium bir BRC20 launchpad olan LeverPro’nun yakında faaliyete geçeceğini duyurdu.

Geliştiricilerin ifadesine göre bu hamle, Lever’ın hızla genişleyen DeFi sektöründe inovasyonu ve büyümeyi teşvik etme taahhüdünde ileriye doğru atılmış büyük bir adımı işaret ediyor.

Yapılan resmi blog gönderisinde yeni platform şöyle tanıtılıyor:

“LeverPro, yüksek potansiyelli BRC20 DeFi projeleri için bir fırlatma rampası olarak hizmet etmek üzere tasarlanmıştır ve onlara kullanıcılara yeni ve heyecan verici deneyimler sunacakları bir platform sunar. Odak noktası, yalnızca umut vaat etmekle kalmayıp aynı zamanda küresel bir kitlenin ilgisini çekmeyi amaçlayan projelerdir.

DeFi inovasyonundaki kanıtlanmış geçmişiyle Lever, LeverPro’nun bu yenilikçi BRC20 DeFi projeleri için büyüme ve geliştirmede tercih edilen ortak olarak ortaya çıkacağından emin.”

İlgili Haber  Binance'te Listeli Altcoinin Güney Kore'nin Popüler Kripto Para Borsasında Listelendiği Açıklandı: Fiyat Hareketlendi

Binance’te listeli olan LEVER, gelişmenin ardından ani bir yükseliş yaşadı. Altcoinin fiyatı %30’dan fazla değer kazandı ve bu yazının yazıldığı anlarda 0.0022 dolar civarından işlem görüyor.

Binance’te LEVER fiyatında yaşanan yükselişi gösteren, dakikalık mumlara sahip grafik.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları