binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBinance'te Listeli Altcoinin Güney Kore'nin Popüler Kripto Para Borsasında Listelendiği Açıklandı: Fiyat...

Binance’te Listeli Altcoinin Güney Kore’nin Popüler Kripto Para Borsasında Listelendiği Açıklandı: Fiyat Hareketlendi

Güney Kore'nin en popüler ikinci kripto para borsası olarak bilinen Bithumb, son yaptığı duyurusunda yeni altcoin listelediğini bildirdi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Güney Kore’nin en popüler ikinci kripto para borsası Bithumb, Kore Won’u piyasasında yeni bir altcoin olan Osmosis’in (OSMO) listelendiğini duyurdu.

Yeni listeleme Osmosis (Mainnet) ağını destekleyecek. Ancak, diğer ağlar üzerinden para yatırma işlemleri desteklenmeyecek.

Para yatırma başlangıç tarihi 26 Aralık 2023 Salı günü saat 08:00 olarak planlanırken, işlem ve para çekme hizmetleri aynı gün saat 09:00’te başlayacak. OSMO için taban fiyat 2.015 KRW olarak belirlendi.

İlgili Haber  Deneyimli Analist, Bu Altcoinde Yükseliş Emareleri Var Dedi, Yüzde 80'lik Ralli Yaşanabileceğini İddia Etti
Gelişmenin ardından OSMO fiyatında volalite arttı.

Yeni listeleme ile birlikte Bithumb da bir airdrop etkinliği başlatıyor. Ne kadar çok kullanıcı OSMO ticareti yaparsa, o kadar çok ETH kazanacaklar.

Osmosis (OSMO), Cosmos SDK kullanılarak oluşturulmuş bir appchain DEX’i olarak tanımlanyıor. Geliştiriciler platformu kullanıcıların kendi özelleştirilmiş likidite havuzlarını oluşturmalarına olanak tanıyan ve her varlık için optimize edilmiş bir ticaret ortamı sağlayan bir likidite merkezi görevi olarak nitelendiriyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail