coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinDeneyimli Analist, Bu Altcoinde Yükseliş Emareleri Var Dedi, Yüzde 80'lik Ralli Yaşanabileceğini...

Deneyimli Analist, Bu Altcoinde Yükseliş Emareleri Var Dedi, Yüzde 80’lik Ralli Yaşanabileceğini İddia Etti

Kripto para analisti Ali Martinez, paylaştığı son analizinde bu kez farklı bir altcoinde ralli yaşanabileceğini iddia etti.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Deneyimli kripto para analisti Ali Martinez, yaptığı açıklamasında bir altcoin hakkında boğa lehine açıklamalar yaptı.

Analiste göre Worldcoin (WLD), 4 saatlik grafiğinde bir boğa bayrağından ani yükseliş işaretleri gösteriyor. Martinez, bu modelin doğrulanması halinde WLD fiyatının %80’lik bir ralli yaşayarak 6.30 dolar fiyatı hedefleyebileceğini iddia ediyor.

WLD fiyatı bu yazının yazıldığı anlarda 3.67 dolardan işlem görüyor ve son bir ayda yaklaşık %30 yükseliş yaşadı.

Martinez’in analizini paylaştığı ve boğa bayrağını vurguladığı grafik.
İlgili Haber  Fırsatçı Balina, Yükseliş Yaşayan Altcoinden Yüklü Satış Yaptı

Diğer altcoinler hakkında da konuşan analist, Litecoin balinalarının son bir hafta boyunca yaklaşık olarak 3 milyon dolara tekabül eden 42.000 LTC satın aldığını bildirdi.

Diğer taraftan ayı lehine bulgular gördüğü kripto paralar hakkında da bahseden Martinez, Polkadot (DOT) için “TD Sequential” metriğinin haftalık grafiğinde bir düşüş belirtisi gösterdiğini ve 100 üstel hareket ortalaması verisinde kilit bir direnç noktasına dokunduğunu söyledi. Analiste göre bu gelişme kar satışında bir yükselişe neden olursa DOT fiyatı 7.50 dolara kadar gerileyebilir.

DOT bu yazının yazıldığı anlarda 9.26 dolardan işlem görüyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail