BorsaHaberlerKripto Para

Binance’ten Türk Kullanıcılara Yönelik Dev Adım

Artık Türk kullanıcılar Mastercard kartlarıyla kripto para işlemlerini gerçekleştirebilecekler.

Binance’in resmi hesabından yapılan duyuruyla Türkiye’deki kullanıcıların MasterCard işlemlerinin desteklenmeye başlandığı paylaşıldı. Bundan böyle kullanıcılar Mastercard kartlarıyla kripto para işlemlerini gerçekleştirebilecekler.

Resmi blog hesabında yer alan duyuruya göre Türkiye’nin de aralarında bulunduğu 19 ülkedeki kullanıcının artık saniyeler içerisinde çeşitli kripto paraları satın almak için Visa/Mastercard banka veya kredi kartlarını kullanabilecekleri belirtiliyor.

Mastercard ödemelerinin desteklendiği şunlar:

Türkiye, Rusya, İngiltere, Fransa, İtalya, Almanya Ukrayna, Norveç, İspanya, İsviçre, Brezilya, Kolombiya, Çek Cumhuriyeti, Endonezya, Letonya, Meksika, Hollanda, Polonya ve Slovenya.

Kullanıcıların söz konusu hizmetten yararlanması için yapmaları gereken tek şey Binance’in resmi sayfasına girerek “Kripto Satın Al” sayfasına gitmek ve “Banka Card” butonuna basmak.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu