DogecoinHaberler

Binlerce Kişi DOGE İçin Dans Ediyor!

Dün başlayan etkinlik katılımcılarına toplamda bir milyon DOGE kazanma fırsatı sunuyor!

İlk kez Miami Bitcoin Konferansı’nda tanıtımı yapılan ve dün piyasaya sürülen “Milyon Doge Disco” binlerce Dogeseveri dansa davet ediyor! Katılımcılarına çeşitli ödüller kazanma fırsatı sunan ve Pokemon Go ile dans partisi karışımı bir artırılmış gerçeklik oyunu olan “Milyon Doge Disco” şimdiden binlerce kişiyi dansa kaldırdı bile.

Katılımcıları kendilerini, animasyonlu Shiba Inu’s ile dans ederken video çekmeye yönlendiren oyun, binlerce kişiye DOGE NFT’leri dağıtıyor, büyük ödül ise 250 bin dolar değerindeki Dogecoin. Ödüllerin toplamının ise 1 milyon DOGE’u bulması bekleniyor.

Söz konusu sanal gerçeklik cep telefonu oyunu Milyon Doge, katılımcılarına alışılmışın dışında bir deneyim sunarken yaratıcıları arasında Kanada Başbakanı’nın üvey kardeşi Justin Trudeau ve Kanadalı yatırımcı Lachanche’ı barındırması bakımından da son derece dikkat çekici. Nitekim Lachanche bundan 7 sene önce yapmış olduğu Dogecoin yatırımından büyük paralar kazanmış bir kripto yatırımcısı. Lachanche bu etkinlik sonunda Dogeseverlere kendi kişisel servetinden 1 milyon DOGE dağıtacağını açıkladı.

3 Temmuz’da başlayan etkinliğin 21 Eylül’e kadar devam etmesi bekleniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu