Kripto HaberleriHaberlerBir Kripto Para Şirketi Daha Platformunda Para Çekimlerini Askıya Aldı!

Bir Kripto Para Şirketi Daha Platformunda Para Çekimlerini Askıya Aldı!

Takip et

Kripto para şirketi Voyager Digital, “alım satım, para yatırma, para çekme ve sadakat ödüllerini geçici olarak askıya aldığını” söyledi.

Voyager Digital, Three Arrows Capital Krizinden En Fazla Etkilenenler Arasındaydı

Bu hamle, Voyager’ın BTC ve USDC cinsinden 650 milyon dolarlık bir kredinin geri ödenmemesi nedeniyle hedge fonu Three Arrows Capital’e temerrüt bildiriminde bulunmasından günler sonra geldi.

Voyager, Three Arrows tarafından önemli ölçüde etkilenen çok sayıda kripto şirketlerinden biriydi.

İlgili Haber
3AC Köşeye Sıkıştı! Bu Bitcoin Borsaları da 3AC'nin Tasfiyesini İstiyor!

Voyager’ın basın açıklamasında bir bilanço güncellemesi de yer aldı. Voyager, Three Arrows’a ödünç verilen fonları da içeren 685.37 milyon dolarlık kripto varlığı ve 1.124 milyar dolarlık ödünç verilen kripto varlığı bildirdi.

Voyager’ın güncellemesi ayrıca müşteriler için tutulan 355.72 milyon dolarlık nakit ve alınan/tutulan 168 milyon dolarlık kripto teminatını da vurguladı.

İlgili Haber
FTX'in Yardımının Ardından BlockFi, İlk Rahatlama Sinyalini Verdi!

CEO Stephen Ehrlich, para çekme, alım satım ve mevduatların askıya alınmasıyla ilgili olarak yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Bu karar, birlikte inşa ettiğimiz Voyager platformunun değerini korunurken, çeşitli ilgili taraflarla stratejik alternatifleri araştırmaya devam etmemiz için bize ek süre veriyor. Uygun zamanda ek bilgi sağlayacağız.”

Firma ayrıca “stratejik alternatiflerin araştırılmasını desteklemek için şirketin Moelis & Company ve The Consello Group’u mali danışman olarak ve Kirkland & Ellis LLP’yi hukuk danışmanı olarak görevlendirdiğini” söyledi.

Benzer şekilde zor durumda bulunan BlockFi şirketi kısa bir süre önce FTX ile kendi yararlarına olabilecek bir anlaşma imzalamıştı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları