Kripto HaberleriBitcoinBir Şirket Daha Bilançosuna Bitcoin ve Ethereum Ekledi!

Bir Şirket Daha Bilançosuna Bitcoin ve Ethereum Ekledi!

Takip et

Küçük yatırımcı Bitcoin ve kripto paralardaki dalgalanmalar nedeniyle ümitsizliğe kapılsa da  büyük oyuncular sektöre yatırım yapmaya devam ediyor.

Merkezi Hollanda’da bulunan dünyanın en büyük ikinci profesyonel hizmet ağı KPMG’nin Kanada kolu bilançosuna Bitcoin ve Ethereum eklediğini duyurdu.

Şirket vergi ve danışmanlık konularında profesyonel hizmet sunan çok uluslu bir şirket.

KPMG Kanada Danışmanlık Hizmetleri Yönetici Ortağı Benjie Thomas konuya ilişkin şu değerlendirmelerde bulundu:

Kripto varlıklar olgunlaşan bir varlık sınıfıdır.

Büyük sigortacılara ve emeklilik fonlarına yönelik riskten korunma fonları ve aile ofisleri gibi yatırımcılar, kripto varlıklara giderek daha fazla maruz kalıyor ve bankalar, finansal danışmanlar ve aracı kurumlar gibi geleneksel finansal hizmetler, kripto varlıkları içeren ürün ve hizmetler sunmayı araştırıyor.

Kurumsal alanda kripto varlıkların ve blok zinciri teknolojisinin benimsenmesi büyümeye devam edecek ve varlık karışımının düzenli bir parçası haline gelecekler.”

KPMG Kanada kripto varlıklar ve blok zincir ortağı Kareem Sadek ise şu ifadeleri kullandı:

“Kripto varlık endüstrisi büyümeye ve olgunlaşmaya devam ediyor ve finansal hizmetler ve kurumsal yatırımcılar tarafından dikkate alınması gerekiyor.

Merkezi Olmayan Finans (DeFi), NFT’ler ve Metaverse genelindeki yeteneklerimizi geliştirmeye  devam edeceğiz. Çok şey görmeyi bekliyoruz. Önümüzdeki yıllarda bu alanlarda büyüme olacak.”

KPMG’nin Gemini aracılığıyla Bitcoin ve Ethereum satın aldığı ifade edildi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları