HaberlerXRP

Bir Şirket Daha Ripple’ı (XRP) Yeniden Listeliyor! “Davadaki Gelişmeler Olumlu”

Ripple üzerindeki kara bulutlar dağılıyor...

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na (SEC) karşı çekişmeli bir hukuk mücadelesi veren Ripple’a yatırımcıları destek vermeye devam ediyor. Soysal medyada başlatılan ve meyvelerini vermeye devam eden #RelistXRP akımına olumlu bir haber de Coingate’den geldi.

Litvanya merkezli kripto para ödeme merkezi CoinGate ABD dışındaki müşterileri için XRP’yi yeniden listeleyeceğini duyurdu.

Yapılan açıklamada; “Blockchain ödeme işlemcisi CoinGate XRP’yi ABD dışındaki kullanıcılar için takas edilebilir, ödeme yapılabilir ve ödeme kabul edilebilir bir varlık olarak görüyor. Bu süreçte XRP CoinGate’e güvenini kaybetmedi. Bu kararın alınmasında SEC ve Ripple arasında devam eden davadaki son gelişmeler etkili oldu.” denildi.

CoinGate’in bu kararı almasında XRP davasındaki gelişmelerin etkili olması dikkate değer. Yatırımcılardan sonra kurumsal şirketler de davanın XRP lehine sonuçlanma ihtimalini şimdiden satın alıyor gibi görünüyor.

CoinGate ayrıca davanın ilk duruşmadan itibaren XRP ve Ripple lehine ilerlediğini vurguladı.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu