Haberler

Bitblock Capital: Madenciler Yeni Yöntemler Arıyor!

Bitblock Capital araştırmasında kripto para madenciliği için faturalara alternatif arandığı açıklandı.

Bitblock Capital, kripto para madencilerinin yeni yöntemler aradıklarını ve bu yöntemler ile ilgili olarak henüz belirli bir yere varamadıklarını araştırdı. Bitblock Capital araştırmasında, kripto para madencilerinin yaşadıkları zorlukların sürekli arttığı ve artan madencilik zorlukları dolayısı ile enerji harcamasının zirveye vardığı, enerji fiyatlarının yüksek olduğu ülkelerde madencilik sektörünün çok zor durumda olduğunu araştırdı. Kripto para madencilerinin yaşadıkları sıkıntıların birçok kez problemler ile birlikte boy gösterdiğini açıklayan Bitblock Capital, madencilik sektöründe en büyük problemler arasında ilk sırada enerjinin olduğu ve enerji problemlerinin çözülmesi için madenciler tarafından yeni yöntemlerin arandığını açıkladı.

Yeni yöntemler bulunacak

Kripto para madenciliği için enerji faturalarında aşırı bir yük oluşturmasından yakınmakta olan madencilerin büyük bir bölümü cihazların aşırı enerji tüketimi yaptığını ve enerji tüketiminden kaynaklanan maliyet problemlerinin en zirve seviyesinde bulunduğunu açıkladı. Bitblock Capital araştırmasının tekrar yapılıp yapılmayacak olduğu bilinmezken, araştırmanın gelecek aylarda tekrarlaması öneriliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu