Kripto HaberleriBitcoinBitcoin 1 Sene Öncesi ve Sonrası

Bitcoin 1 Sene Öncesi ve Sonrası

Takip et

Bu 1 sene içerisinde Bitcoin fiyatları çok değişti. Belki ilk etapta inanamayacaksınız ancak Bitcoin bundan tam 1 yıl önce 2700 dolar seviyesindeydi ve bugüne oranla çok daha az biliniyordu. Bu ifade karşısında şaşırmanız normal, çünkü Bitcoin hayatımıza girdi gireli daha henüz 1 sene oldu olmadı biz onu sanki çok uzun yıllardır tanıyorcasına hareket ettik ve Bitcoin hakkında milyonlarca makaleler yazıldı ve daha birçok analiz yapıldı.

Zaman zaman siber saldırılar yaşanırken işte bu kısa süre içerisinde kimileri ise milyarder oldu. Fakirlikten zenginliğe kadar milyonlarca para kazanan sıradan Bitcoin yatırımcıları mevcut iken ev, araba, arsa ve tekne sahibi olan kişiler dahi oldu.

1 Yılda Hayatlar Değişti

1 yıl önce yatırım yapıp 20 bin dolar seviyesi ile rekor kıran Bitcoin’e sahip olan yatırımcı kişiler bu yatırımlarını sattılar ve aldıkları tapulu mallar sayesinde hayatlarını daha fazla düzene koydular. Bugün belki yeni yatırımcılar buna sahip olmasalar bile gelecek 1 yıl içerisinde aynı durum milyonlarca insan için geçerli olabilir.

Bitcoin’in 1 yıl öncesine oranla bugün mevcut seviyesi 6750 dolar seviyesinde.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları