Kripto HaberleriBitcoinBitcoin 10.000 Dolara Düştü!

Bitcoin 10.000 Dolara Düştü!

Takip et

Bitcoin son zamanların en büyük düşüşlerinden birisini gerçekleştirdi ve fiyatında bir gün içerisinde yüzlerce doları geçen bir düşüş yaşandı. Birkaç haftadır yükseliş eğilimi gösteren Bitcoin’in toplam 4.000 dolar değer kaybetmesi üzerinde bazı kripto para birimi sahipleri tepki gösterirken, bazıları da bu düşüşlerden sonra yine yeniden bir yükseliş olacak olduğunu düşünüyor. Bitcoin yatırımcıları, kripto para sahibi olarak daha büyük bir artış beklerken, düşüş olmasının kabul edilemez olduğunu düşünse de yatırımcıların bir bölümü satış bile yapmamakta ısrarcı.

Bazı kripto para sahipleri bu düşüş etkisinin ne kadar süre boyunca devam edecek olduğunu sorgularken, bazıları da düşüşlerden dolayı ne yapacak olduklarına karar veremiyor. Bitcoin 10.000 dolar seviyesine düştüğü için bazı yatırımcılar bu düşüşten dolayı mağdur olduklarını ifade ederken, bazıları da en düşük seviyeden alım yaptıklarını ve bu seviyenin arkasından yeni bir yükseliş olacak olduğunu düşünüyor.

14.000 dolar seviyesinden 10.000 dolar seviyesine düşen Bitcoin’in ne zaman tekrar 14.000 dolar seviyesine kadar yükselecek olduğu konusu merak ediliyor. Bitcoin yatırımcıları dışında altcoin yatırımcıları da bunu merak ediyor.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları