Kripto HaberleriBitcoinBitcoin 10.000 Doların Altına Düşecek Mi?

Bitcoin 10.000 Doların Altına Düşecek Mi?

Takip et

Bitcoin fiyatı son dönemde düşüş eğilimini devam ettiriyor. Bitcoin pazarında yaşanan bu düşüşler pazardaki yatırımcıların daha zor karar vermesine ve daha çok satış yapmasına sebep oluyor. 10.300 dolara kadar düşüş gören Bitcoin, yatırımcılardan olumsuz tepki çekerken, beraberinde kar ve panik satışları arasında gidip gelen yatırımcıların sayısı giderek artıyor. Bitcoin fiyatının düşecek olduğundan daha çok endişe eden yatırımcılar panik Bitcoin satışları yaparken, beraberinde birçok kripto para birimi sahibi de düşüşlerin tetiklenmesinden dolayı endişe ediyor.

Bitcoin’i kimlerin ve nasıl düşürdükleri hakkında ise piyasada yapılan son yorumlar ve açıklamalar yatırımcıların aslında balinalar ile birlikte hareket edip kar ve panik satışları yapması sonucunda düşüşlerin olduğunu gösteriyor.

Neden bilinmiyor olsa bile kripto para piyasasında bu düşüşler ile ilgili çok büyük yeni düşüşler olabilecek olduğu iddia ediliyor. Bitcoin fiyatının düşmesi ve yükselmesi ile ilgili yatırımcılar nasıl karar verip nasıl alım ve satış hamlesi yapacak olduklarına bazen kendileri de zor kararlar vermek zorunda kalabiliyor. Bitcoin’in gidişatı hakkında kripto para birimi yorumcuları ise olumlu konuşmuyor.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları