Bitcoin

Bitcoin 10.000 Doların Altına Düşecek Mi?

Bitcoin fiyatında düşüş var.

Bitcoin fiyatı son dönemde düşüş eğilimini devam ettiriyor. Bitcoin pazarında yaşanan bu düşüşler pazardaki yatırımcıların daha zor karar vermesine ve daha çok satış yapmasına sebep oluyor. 10.300 dolara kadar düşüş gören Bitcoin, yatırımcılardan olumsuz tepki çekerken, beraberinde kar ve panik satışları arasında gidip gelen yatırımcıların sayısı giderek artıyor. Bitcoin fiyatının düşecek olduğundan daha çok endişe eden yatırımcılar panik Bitcoin satışları yaparken, beraberinde birçok kripto para birimi sahibi de düşüşlerin tetiklenmesinden dolayı endişe ediyor.

Bitcoin’i kimlerin ve nasıl düşürdükleri hakkında ise piyasada yapılan son yorumlar ve açıklamalar yatırımcıların aslında balinalar ile birlikte hareket edip kar ve panik satışları yapması sonucunda düşüşlerin olduğunu gösteriyor.

Neden bilinmiyor olsa bile kripto para piyasasında bu düşüşler ile ilgili çok büyük yeni düşüşler olabilecek olduğu iddia ediliyor. Bitcoin fiyatının düşmesi ve yükselmesi ile ilgili yatırımcılar nasıl karar verip nasıl alım ve satış hamlesi yapacak olduklarına bazen kendileri de zor kararlar vermek zorunda kalabiliyor. Bitcoin’in gidişatı hakkında kripto para birimi yorumcuları ise olumlu konuşmuyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu