Bitcoin

Bitcoin 10.400 Doların Altında Seyrediyor

Bitcoin fiyatı dün FED başkanı açıklamasından sonra düştü.

Bitcoin fiyatı 500 doların üzerinde değer kaybı ile yatırımcılarına büyük bir kayıp yaşattı. Henüz 10.400 dolara yakın seyreden fiyatı nedeniyle tepki çeken Bitcoin 10.400 doların üzerinde artışlar olması beklense de analistler düşüşün devam etme riskinin 9.100 dolara kadar fiyat düşüşlerine neden olabilmesinin mümkün olduğunu düşünüyorlar. Bitcoin fiyatının düşebilecek olduğunu ifade eden kripto para analistlerine göre 10.400 doların altındaki fiyat seviyesi 10.800 dolara tekrar çıkabilir ancak bunun için bir süre zaman geçmesi gerekir.

Bitcoin fiyatının 9.100 dolara düşmesi durumunda beraberinde ciddi sorunlar olabileceği ve kripto para biriminin değerinin büyük oranda düşüp yatırımcılar için sorunlar yaratabilecek noktaya gelmesinin eğer bu açıklamalar devam ederse mümkün olabileceği değerlendiriliyor.

*Bitcoin bugün 10.370 dolardan el değiştiriyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu