Kripto HaberleriBitcoinBitcoin 10.550 Doları Gördü!

Bitcoin 10.550 Doları Gördü!

Takip et

Bitcoin fiyatı gün içerisinde yeniden yükseliş hamleleri yapmaya başladı. Kripto para yatırımcılarının dünden beri başlayan yükselişlere alımlar ile destek veriyor olması sonrasında kripto para piyasası hacminde ciddi bir takım artışlar olabilecek olduğu tahmin ediliyor. Son dönemde yaşanan gelişmeler ve kripto para birimlerinin değerinde yükselişler olması yatırımcıları sevindirirken, bazı kripto para birimi analistleri bu yükselişlerin bile yeterli olmadığını düşünüyor.

Analistlerin büyük bölümü yakın dönemde daha fazla yükseliş görülecek olduğunu düşünürken, beraberinde bazı kripto para birimi yatırımcıları kısa vadede daha fazla artış değil, dengeli bir dönemden geçecek olduklarını tahmin ediyorlar. Bitcoin fiyatında ne kadar süre boyunca yükseliş olacağı bilinmezken, bugün birkaç saatten beri devam eden yükselişler 10.550 dolar seviyesinin geçilmesinde büyük paya sahip. Bitcoin fiyatında 550 dolardan daha fazla değer 24 saat içerisinde kazanması sonrasında bazı yatırımcılar daha fazla alım talebi gösterirken, bazı kripto para birimi yatırımcıları ise kısa süre içerisinde daha fazla yatırım yapmalarının büyük bir risk olduğunu düşünüyor. Bitcoin fiyatının ne kadar yükseleceği ise bilinmezliğini koruyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları