Bitcoin

”Bitcoin Fiyatı 5-10 Yıl İçerisinde Yükselmeye Devam Edecek”

Binance CEO’su Changpeng Zhao, bir canlı yayına çıktı ve kripto paraların gelecek 5 ve 10 yılı hakkında bazı önemli açıklamalarda bulundu.

Kripto para birimlerinin değeri ve geleceği hesaba katıldığında kripto para yatırımcılarının bugünden 10 yıl sonrasını merak etmeleri doğal. Yatırımcılar kripto para birimlerinin değerinin bundan 5 yıl veya 10 yıl sonra ne kadar olacak olduğunu merak ederken, Binance CEO’su Changpeng Zhao ise bu konuda sektörde fiyatlara olumlu bakanlar ve gelecek görenler arasında yer alıyor.

Binance CEO’su Changpeng Zhao, açıklamasında kripto para sektörünün gelecek 5 ila 10 yıl sonra daha fazla büyüyecek olduğunu ve bunun etkisinin Bitcoin fiyatına olumlu olarak yansıyacak olduğunu açıkladı. Gelecek 5 yıl veya 10 yıl sonra Bitcoin fiyatı ne kadar olacak? Sorularını yanıtsız bırakan CEO, yatırımcıların gelecekten emin olmalarını, kendilerinin de bu sektörde büyüme eğilimleri göstermeyi sürdüreceklerini açıkladı.

Dünyadaki en büyük kripto para birimi borsaları arasında ilk 2 arasında yerini alan Binance, bugün sektörde manipülasyonlar yaptığı suçlamaları ile bile karşı karşıya kalıyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı