Kripto HaberleriBitcoin''Bitcoin Fiyatı 5-10 Yıl İçerisinde Yükselmeye Devam Edecek''

”Bitcoin Fiyatı 5-10 Yıl İçerisinde Yükselmeye Devam Edecek”

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para birimlerinin değeri ve geleceği hesaba katıldığında kripto para yatırımcılarının bugünden 10 yıl sonrasını merak etmeleri doğal. Yatırımcılar kripto para birimlerinin değerinin bundan 5 yıl veya 10 yıl sonra ne kadar olacak olduğunu merak ederken, Binance CEO’su Changpeng Zhao ise bu konuda sektörde fiyatlara olumlu bakanlar ve gelecek görenler arasında yer alıyor.

Binance CEO’su Changpeng Zhao, açıklamasında kripto para sektörünün gelecek 5 ila 10 yıl sonra daha fazla büyüyecek olduğunu ve bunun etkisinin Bitcoin fiyatına olumlu olarak yansıyacak olduğunu açıkladı. Gelecek 5 yıl veya 10 yıl sonra Bitcoin fiyatı ne kadar olacak? Sorularını yanıtsız bırakan CEO, yatırımcıların gelecekten emin olmalarını, kendilerinin de bu sektörde büyüme eğilimleri göstermeyi sürdüreceklerini açıkladı.

Dünyadaki en büyük kripto para birimi borsaları arasında ilk 2 arasında yerini alan Binance, bugün sektörde manipülasyonlar yaptığı suçlamaları ile bile karşı karşıya kalıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları