AnalizBitcoin

Bitcoin 10.000 Doları Geçti! Yeni Rekor Kapıda Mı?

Bitcoin yükseldikçe yükseliyor!

Bitcoin’de yükselişin ardı arkası kesilmiyor. 7300 dolar seviyelerinden 24 saat içerisinde yüzde 35 değer kazanarak en büyük direnç seviyeleri olan 8800, 9000 ve nihayetinde 10.000 doları geçen Bitcoin, tüm piyasayı şaşkına çevirdi.

25 Ekim günü akşam saatlerinde başlayan yükselişlerin ardı arkası kesilmedi ve gelinen noktada 04.45 saatlerinde BTC 10.350 dolar seviyesini kadar yükseldi. Yayın saati olarak 9.900 dolar seviyesine gerileyen Bitcoin, Çin’de sabah olmasından sonra ciddi yükselişini sürdürdü ve en önündeki en büyük dirençlerden olan 10.000 doları da geride bıraktı.

Bu direnç seviyenin üzerinde durup durmayacağı henüz belli olmasa da yükselişlere bakıldığı zaman hacimlerin çok fazla olduğu görülüyor. Henüz bu sert yükseliş altcoinlere yansımamış olsa da önümüzdeki saatlerde altcoinlerin de yükselişe geçeceği tahmin ediliyor.

Çok kısa sürede bu kadar hızlı yükselen BTC‘de henüz bir geri çekilme olmaması ve fiyatın bir düzeltmeye uğramaması yatırımcıları tedirgin ediyor. Özellikle piyasanın bu kadar hızlı olduğu dönemlerde dikkatli yatırım yapmak oldukça önemli. Zira bu kadar hızlı yükselişlerden sonra fiyatta bir düzeltme (geri çekilme) olduğu biliniyor.

Yükselişten önce kaleme aldığımız analizi okumak için tıklayın:

İlgili Haber
"Bitcoin İçin 2017'dekini Gölgede Bırakacak Boğa Sezonu Kapıda"
Tüm kripto para piyasasını anlık olarak sitemizden takip edebilirsiniz:  bitcoinsistemi.com/kripto-para-anlik-fiyat/

*Bitcoin fiyatı çok hızlı bir şekilde değişmektedir. Değerler yayın saatine göre yazılmıştır.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu