Bitcoin

Bitcoin 11.200 Dolardan Alıcı Buluyor

11.200 dolar seviyesinden alıcı buluyor.

Bitcoin fiyatında yükselişler sürerken, birçok yatırımcının 11.000 dolar destek seviyesi endişesini bitiren bir gelişme yaşandı. Bitcoin tarihinin en yüksek seviyelerinden birisi olan 11.500 dolar seviyesini (son 1.5 yıl) gördükten sonra 11.220 dolara geriledi. Bitcoin’in giderek yükselen fiyatı yatırımcılara güven verirken, 11.000 dolar seviyesinin altına sarkmama ve bu seviyelerde tutunma durumu piyasa için oldukça olumlu karşılandı.

Yatırımcıların beklentisi gerçek oldu. Kripto para birimleri giderek daha fazla değer kazandı ve yatırımcılar daha fazla kazanç elde etti.

11.200 dolar seviyesinin büyük önemi olduğunu ifade eden binlerce kripto para sahibi ise bu seviyeden sonra beklentilerin daha fazla artmasının beklendiğini ifade etti.

Kripto para birimlerinin giderek daha fazla artan değeri hesaba katıldığında binlerce kripto para birimi yatırımcısı için bu dönemde yapılması gereken beklemek olacak. Bitcoin yatırımcıları beklemeyi tercih ederler ise daha fazla kazanç elde edebilecekler ve yeni alımlar yapacaklar bu seviyeden mümkün olduğunda en az seviyede alım yapmalılar. Bitcoin 20.000 dolar rekorunu bu ay kırması beklenmese de 12.000 doları geçebilir ve daha fazla değer kazanabilir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu