Kripto HaberleriBitcoinBitcoin 20.000 Dolara Koşuyor, 9.000 Dolar Kaldı!

Bitcoin 20.000 Dolara Koşuyor, 9.000 Dolar Kaldı!

Takip et

Bitcoin fiyatı son 82 saat içerisinde ciddi bir artış gördü. Fiyat artışları giderek tavan seviyeleri buldu ve kripto para birimi yatırımcıları ciddi bir kazanç elde ettiler. 9.000 dolardan 2.000 dolardan daha fazla değer kazanarak 11.000 doları gören Bitcoin fiyatı, bugün gün içerisinde yatırımcılarına oldukça fazla kazandırdı. 1.000 doları sadece 1 geceden kısa süre içerisinde gören Bitcoin fiyatının bu kadar kısa süre içerisinde yükselmesi yatırımcılara beklenenden daha iyisini vermiş oldu.

Bitcoin fiyatının 11.000 dolara yükselmesi tüm kripto para piyasasının yükselmesine sebep olurken, kripto para birimlerinin değerinde büyük bir artış yaşandı.

Bitcoin fiyatının 11.000 doları yakın zamanda görmesi bekleniyordu. Bizde Bitcoinsistemi.com olarak yayınladığımız Bitcoin analizi içeriğimizde 11.000 doların daha kolay ve kısa süre içerisinde görülebilecek olduğundan bahsetmiştik.

Bitcoin’in fiyatının giderek artması sadece yatırımcılara kazandırmakla sınırlı kalmıyor, yatırımcılar aynı zamanda kripto para birimlerine olan güvenin tekrar artış zemini hazırladığına inanıyor ve giderek daha iyi bir seviye görüleceğini, 20.000 dolar için 9.000 doların kazanılarak 20 bin dolar rekorunun kırılabileceğine inanıyor.

Bitcoin giderek daha fazla artış eğilimi gösteriyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları