Bitcoin

Travis Kling: Bitcoin 20.000 Doları Ancak Bu Tarihte Görebilir!

Kripto para birimi analisti Travis Kling, kripto para birimi Bitcoin hakkında açıklama yaptı.

Nexo

Travis Kling, kripto para birimi Bitcoin’in 2020 yılı sonunda veya 2021 yılında 20.000 doları görebileceğini en az 18 ay kadar bir süre beklemek gerekeceğini açıkladı. Bitcoin fiyatının 20 bin dolar seviyesi rekorunu kırması için boğaların 18 ay sonra harekete geçebilecek olduğunu düşünen Kling, yatırımcıların bu süreye kadar 20 bin dolar rekor beklentisinde olmamalarını istedi.

Uzmanlar, kripto para birimlerinin rekor kırması için bir süre zamana ihtiyaç olduğundan yakınsa da yatırımcılara göre kısa süre içerisinde bu rekor kırılabilir. 2017 yılında yaşanan Bitcoin rekoru öncesinde kimse net bir tahmin verememiş ve rekor seviyesinde iken 40 bin dolar iddiaları ortaya atılmış ancak gerçek olmaması nedeniyle tüm analistler tahminlerini değiştirmek zorunda kalmışlardı.

Bitcoin eğer rekor kıracak ise 18 ay sonra rekor kırabileceği gibi 15 ayda da rekor kırabilir. Bazı analistler bu yıl sonunda bile rekor kırılabilecek olduğunu düşünüyor ve piyasanın beklenmedik değişimler görebilecek olduğunu düşünüyor. Bitcoin fiyatının yükselmesi öncesinde fiyatların bu dönemde önce 10.000 doları geçmesi ve hemen ardından 14.000 doları görmesi gerekecek. 14.000 dolar sonrası ise rekor kırılabilir.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı