AnalizBitcoinHaberler

Bitcoin 2019’u Taklit Ediyor, İşte Yeni Hedefi!

Deneyimli analist Bitcoin'i yorumladı.

Bitcoin‘in dün yaşadığı yükseliş yatırımcıların BTC’ye olan ilgisini artırırken, deneyimli analist Peter Brandt’ten bir analiz geldi.

Bitcoin‘de yükselen üçgen formasyonu oluştuğunu söyleyen analist mevcut modeli 2019 yılındaki benzer bir hareketle karşılaştırdı.

Peter Brandt’in gözünden güncel Bitcoin grafiği:

2019 yılında Bitcoin’in benzer bir hareket sergilediğini ifade eden analist, güncel tabloyla bunu karşılaştırın dedi.

2019 örneği:

Brandt’in 2019 örneğini incelediğimizde yükselen üçgenin yukarıya kırılmasının ardından Bitcoin’in sert bir yükseliş dönemine girdiğini ve kısa sürede %100’e yakın artış yaşadığını görüyoruz.

Benzer bir tablo ile karşılaşmamız pek çok yatırımcının zararlarının kapanmasına neden olabilir

Brandt’in belirttiği yükselen üçgen formasyonu çalışırsa, üçgen yüksekliği kadar fiyatta artış bekleriz. Bu da bize 63.500$ seviyelerine kadar bir yükseliş görebileceğimizin sinyalini veriyor.

Majorde haftalık ma20 ve ma50’yi (44500$ bölgesi) destek olarak takip edip, bu seviyeler üzerinde kaldığımız sürece markete pozitif bakmaya devam edeceğiz.

Brandt Uyardı

İki grafik arasındaki benzerliğe dikkat çeken Brandt’ten bir de uyarı geldi. Deneyimli analist şunları söyledi;

“Grafikler geleceği tahmin etmez. Grafikler olasılıklar bile sunmuyor. Grafikler olasılıklar önerir ve bir ticaretteki riskleri yönetmede fayda sağlar. Grafikteki formasyonlar çalışabilir, başarısız olabilir veya farklı bir şeye dönüşebilir. Lazer gözler yeniden belirir ve Bitcoin’in yükselişi durursa dikkat edin.”

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu