Bitcoin

Bitcoin 3.700 Dolara Yaklaştı!

Bitcoin fiyatı tekrar yükselişe doğru gidiyor.

Bitcoin fiyatında kısa süredir devam eden düşüşler etkisini geçtiğimiz günlerde arttırdı. Bitcoin fiyatının düşmesi ve 3.500 dolar sınırına kadar dayanması* yatırımcıları endişelendirirken, yatırımcıların bir bölümü ise bu düşüşler dolayısı ile daha büyük düşüşler yaşanabileceğinden endişe ettiler. Yatırımcılar, kripto para birimi Bitcoin hakkında beklentilerinin oldukça iyi olduğunu, fiyatların yükselmesi beklentisinin düşmesi ile birlikte yatırımcılar, piyasada beklediklerinin tutmamasından endişe ettiler.

Bitcoin 100 dolar kadar yükselerek tekrar 3.700 doları görmeye başlarken, yatırımcılar piyasada satışların 100 dolar daha artış olması ile hızlanabilecek olduğunu düşünerek ne yapacak olduklarına karar veremez hale geldiler. Yatırımcılara göre fiyatların yükselmesi için bir süre beklemek ve bu sürede kripto para satışlarını ve piyasanın durumunu iyi analiz etmek gerekiyor.

Bitcoin 4000 doları görebilir

Bitcoin fiyatının 4000 doları yakın zamanda görebileceği, fiyatının tekrar 4000 dolar sınırının aşılması ile direnç noktasını kırabileceği iddialarına henüz emin olunamıyor. Piyasada bir anda yüzlerce dolarlık değişimler görmek mümkün olduğundan, kısa ve uzun vadede neler olabileceğini bilebilmek mümkün değil.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu