Bitcoin

Bitcoin 3.800 Doları Gördü!

Bitcoin yükseliyor.

Bitcoin fiyatı beklenmedik hareketler sergilemeye devam ederken, fiyat 3.800 dolar sınırını geçti ve son ayların en iyi 2. yükselişini yaşadı. Kripto para piyasaları gün içerisinde hareketli bir gün geçirirken, kripto para sahipleri de gün içerisinde hareketli bir gün geçirdiler. 3.300 doların altına düşebilecek olduğu endişesine rağmen, bir gün içerisinde tekrar 3.800 doları aşması ve 3.800 dolar seviyesinin üzerinde bir çıta kurması yatırımcılara ve piyasaya güven aşıladı. Tekrar yükselişi gören yatırımcılar, kripto para sahibi olmak konusunda tekrar düşünmeye başlarken, bazı haber kaynakları da 4.000 dolar direncinin 4.030 dolar olarak 7 gün içerisinde kırılmasının mümkün olabilecek olduğunu iddia etti.

Bitcoin fiyatının herkes düşecek olduğunu beklerken, bu yükseliş piyasaya olumlu bir hava kattı ve olumlu bir piyasa ortamı yarattı. Bitcoin fiyatının yükselmesine bağlı olarak tüm diğer kripto para birimleri de yükseldi ve piyasa hacmi bir gün içerisinde 24 saat kadar kısa sürede kripto para birimlerinin yükselmesi ile milyarlarca dolar değer kazandı ve hacim artışı oldu.

Bitcoin fiyatının 4.030 dolar seviyesine ulaşıp ulaşmayacak olduğu hakkında ise bilgi yok.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu