Bitcoin

Bitcoin 4.000 Dolar Seviyesini Her An Görebilir

Bitcoin tekrar 4.200 dolara ulaşabilir.

Bitcoin fiyatı son zamanlarda yükseliş eğilimi gösteriyor. Bitcoin fiyatı bir süre önce düştü ve yatırımcılar bu düşüş nedeniyle zor zamanlar yaşamaya başlayacak olduklarını düşünüp yatırımlarının değer kaybından büyük endişe duydular. Bitcoin fiyatı 3.800 doların biraz daha altına düşerek, fiyatı beklenmedik oranda düşüş göstermişti. Bitcoin fiyatının 4.200 dolar seviyesinden 3.800 dolar seviyesine düşmesi ise bazı yatırımcılar için panik olarak satış yapma ihtiyacı doğurmuştu.

Bazı kripto para analistleri 4.200 dolar seviyesi için artık 4.000 dolar direncinin aşıldığını ve tekrar aynı direnç seviyesi sorununu yaşamayacak olduklarını düşünmüşlerdi, ancak beklenen olmadı ve fiyatlar beklenenden daha kötü bir seviyeye geriledi. Bitcoin fiyatını değiştire unsurlardan birisi olarak kripto para fiyatlarının tamamında yaşanan düşüşler gösterilirken, fiyat düşüşleri milyarlarca dolar piyasa hacmi kaybını da beraberinde getirerek, yatırımcılar açısından büyük düşüşlerin başlangıcı olmuş idi.

Bitcoin düzeldi!

Bitcoin bir süre sonra ise bugün artık 4.000 dolar seviyesine yaklaştı. Bitcoin fiyatının yükselmesi için bir süre gerekli olduğundan dolayı yatırımcılar bu süre içerisinde kripto para fiyatlarının ne kadar olacağını ve fiyatların ne kadar süre içerisinde yükselecek olduğunu tekrar düşünmeye başladılar. 4.200 dolar seviyesinden yükseliş olacağını düşünerek yatırım yapanlar ise 4.200 dolar seviyesinin ne zaman tekrar görülebileceğini düşünmeye başladılar.

Bitcoin kısa vadede tekrar 4.200 dolar seviyesini görebilecek seviyede olsa da yakın zamanda panik satışlar olmazsa ve büyük yatırımcıların isteğine bağlı olarak yatırımcı sayısı bir süre önce olduğu gibi artar ise daha yüksek fiyat görmek mümkün olabilir.

4.000 dolar seviyesine neredeyse 50 dolar kadar fark kalan Bitcoin’in piyasa hacminin de bu yükseliş ile milyarlarca dolar değer kazanması mümkün.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu