Bitcoin

Bitcoin 4.000 Doları Geçti!

Bitcoin beklenen 4.000 dolar direncini geçti.

Bitcoin akşam saatlerine doğru beklenen 4.000 dolar seviyesini geçerek son ayların en iyi gelişmelerinden birisini yaşadı. Kripto para birimleri bir süredir devam eden yükselişler sonrasında direnç noktası olan Bitcoin 4.000 dolar sınırının ne zaman geçilecek olduğu konusunda bazı endişeler yaratıyordu. Bitcoin hakkında iddialar 4.000 dolar direncini ne zaman geçecek olduğu ve 4.000 dolar direncinin neden geçilemediği ile ilgili olurken, yatırımcılar sonunda 4.000 dolar direncinin geçilmesi ile birlikte fiyatların artması ve piyasada 4.030 dolar beklentisi sonrasında istenen fiyat seviyesine ulaşıldığını anladı. Bitcoin fiyatının 4.000 dolar direncini kırdığı bugün itibari ile birkaç saattir bu seviyeyi koruyor olması yatırımcılara daha fazla beklenti yarattı.

Bitcoin Cash hard forkunun ardından yaşanan düşüşlerde yatırımcılar ne yapacak olduklarını bilemez bir halde kripto para piyasasında nasıl karar verecek olduklarına karar veremez duruma gelmişlerdi.

4.000 dolar direncinin geçilmesi ile birlikte kripto para piyasasında yükseliş başladı. 4.100 dolara kadar çıkan Bitcoin, bir anda 4.000 dolar direncini geçerek son zamanların en iyi seviyesini gördü.

Kripto para birimlerinin kısa vadede 4.000 dolar direnci ile nasıl etkilenecek olduğu konusu ise kısa vadede neler olabilecek olduğuna bağlı olarak değişecek. Bitcoin fiyatının 4.000 dolar direncini geçmesi ile piyasa tekrar güçlenmeye başlarken, yatırımcıların kripto para sahibi olma konusunda düşünceleri de olumlu olarak değişti. Bitcoin sahiplerine göre kripto para birimlerinin geleceği bu yükselişler devam eder ise çok iyi olabilir ve beklenenden çok daha iyi bir sonuç alınabilir.

Bitcoin fiyatının bir anda yükselmesi ile başlayan süreç, 4.000 dolar direncinin geçilmesi sonrasında tekrar yatırımcılara beklenenden daha fazla para kazandırabilir. Yatırımcılar, kripto para fiyatlarının direnç seviyesinden sonra en az 5.000 doları görmesinin mümkün olduğunu düşünüyorlar.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu