Bitcoin

Bitcoin 4.000’i Zorluyor

Bitcoin yükselecek mi?

Bitcoin fiyatı 3.850 dolar seviyesinde tutundu kaldı. Bitcoin fiyatının 4.000 doları geçmesi gerektiğine değinen kripto para yatırımcılarının büyük bir bölümü fiyatların yükselmemesi dolayısı ile kritik problemlerin boy gösterdiğini ve kritik fiyat sorunlarının sürekli olarak gündeme geldiğini ifade etmeye başladı. Bitcoin fiyatındaki değişimlerin yaşanıyor olması ve fiyatının 3.850 dolarda takılmış olması yatırımcılarında piyasada alım yapmasını engelleyen konulardan birisi olarak gösterilmekte. Bitcoin’i yükseleceğini düşünerek mevcut fiyatından alım yapanlar olduğu kadar, fiyatının düşecek olduğunu ve 4.000 doların beklentileri olduğunu belirtenlerin sayısı gün geçtikçe artıyor.

Bitcoin 4.000 doları beklemekten yoruldu

Birkaç gün önce fiyatındaki değişimler hızlı ilerleyen Bitcoin, bugün ise bu noktada fiyatının yükselmiyor olmasından dolayı yatırımcılarını bekletmeyi sürdürüyor. Bitcoin fiyatının yükselip yükselmeyecek olduğu hakkında yatırımcıların beklentisi Ethereum hard forkuna bağlı olarak fiyatının 4.000 dolar sınırını aşarak beklentileri karşılayabilecek olduğu yönünde. Aksi durumda ise seçeneklerin çok sınırlı olacağı, yatırımcıların Ethereum’a yatırım yapabilecek oldukları yönünde beklentiler oluşturmuş durumda. Fiyatın artmasının Ethereum hard forkuna tek nedenle bağlı olmadığı, piyasa beklentisi olduğu iddia edilmekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu