Bitcoin

Bitcoin 4.100 Doları Geçerse Sıradaki Direnç 4.200 Dolar

Bitcoin 4.200 doları geçecek mi?

Nexo

Bitcoin fiyatının 4.200 dolar seviyesini geçip geçmeyecek olduğu kripto para yatırımcılarının merakla beklediği ve yanıtını bulamadığı konulardan birisi. Kripto para yatırımcıları için kısa vadede yükseliş olması pek mümkün olamayabilecek olsa da yatırımcılar Bitcoin fiyatında 4.100 ABD Doları sınırının aşılması ile birlikte yeni direnç noktası olacak 4.200 dolar seviyesinin geçilmesi sonrasında fiyatların artacak olduğunu düşünüyorlar.

Bitcoin için kısa vadeli yatırımcılar beklentilerinin 4.100 dolar direncinin aşıldıktan sonra 4.200 dolara kadar ara direnç olarak 4.150 ABD Doları seviyesinin de geçilmesi sonrasında 4.200 doların direnç olacağını ve bu seviyeden sonra önünde 4.600 dolar seviyesine kadar engel kalmamasının mümkün olduğunu düşünüyorlar.

Henüz kripto para yatırımcıları yakın gelecekte piyasa fiyatının ne kadar artıp, ne kadar azalacak olduğunu merak ederken, yatırımcılara göre bu yıl sonuna kadar yeni bir rekor olmayacak ancak yıl sonuna kadar kripto para yatırımlarında çalkantılı fiyatlar bir süre boyunca böyle devam edecek. Fiyatın yükselmeyecek olduğunu düşünen kripto para sahipleri ise Bitcoin fiyatının 4.200 dolar seviyesinden tekrar geri düşüş yaşayacağını ve 4.600 doları göremeyeceğini düşünüyor.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı