Kripto HaberleriBitcoinBitcoin 59 Milyar Dolarla Piyasanın Hakimi

Bitcoin 59 Milyar Dolarla Piyasanın Hakimi

Takip et

Bitcoin piyasa hacmi 59 milyar dolar seviyesinden daha fazla hacmi ile piyasada en çok ilgi gören 2. kripto para olan XRP’ye göre 45 milyar dolardan daha fazla hacme sahip. 48 milyar dolar kadar fazla hacme sahip olan Bitcoin’i geçebilecek farklı kripto para birimi yakın gelecekte bulunmazken uzak vadede dahi farklı kripto para birimlerinin Bitcoin’in piyasa hacmini geçemeyecek olduğu tahmin ediliyor.

Bitcoin fiyatının piyasa hacmi ile en fazla ilgi gören kripto para birimi olması ve en fazla tercih edilen kripto para birimi olması ile adından sık söz ettiriyor. Yatırımcılar, kısa süre içerisinde tekrar rekor kırılmasını beklemedikleri Bitcoin’e buna rağmen ilgi gösteriyor ve kripto paralara olan ilgileri sürekli olarak artıyor.

Piyasa hacmi 60 milyar dolar altında

Bugün akşam saatlerine doğru piyasa hacmi 60 milyar dolar seviyesinin altında olan Bitcoin, 100 milyar dolar piyasa hacmi seviyesinden 40 milyar dolar eksikle piyasada hem tepki görürken, hem ilgi görmeyi aynı anda başarabiliyor. Bitcoin fiyatının 59 milyar dolar piyasa hacmi nedeniyle bir süre yükselmesi ise beklenmiyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları