bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriBitcoinBitcoin 7.100 Dolar!

Bitcoin 7.100 Dolar!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin bugün sabah saatlerinde yaşanan düşüşlerin hemen ardından 7.100 dolar seviyesine kadar geriledi. Yaşanan gerileme sonucunda Bitcoin’in düşüşü kullanıcıların dikkatinden kaçmadı. Bazı kullanıcılar kripto parada yaşanan bu düşüşün sebebini sormaya başlarken, bazı kullanıcıların Bitcoin fiyatlarının düşmesinden dolayı büyük üzüntü duyduğu görüldü. Bitcoin’in neden düştüğü konusunda yapılan yorumlarda ise İran’ın kripto paralara ilgi göstermeye başlaması sonucunda ciddi bir kriz durumu yaşanmaya başladığı ve dünyanın sayılı ekonomik kuruluşları tarafından gizliden gizliye yaptırım uygulanmaya başladığı iddia edildi.

Bitcoin Düştü

Bitcoin bu düşüşün ardından ne olacak? Sorularını akıllara getirdi. Bitcoin fiyatının düşmesi ile birlikte kullanıcıların bu süreçten sonra neler yapacak olduğu, nasıl adımlar atacak oldukları bugünden itibaren şekillenmeye başlayacaktır.

Fiyatların tekrar yükselmesinin ne zaman gerçeğe dönüşecek olduğu, yükseliş durumunun gerçek olup olmayacak olduğu konusu sadece merak ediliyor. Kullanıcıların ellerinde bulunan yatırımları bu süreçte korumaları önerilmekte.

İçeriklerimiz hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değil, sadece bilgilendirme içerikleridir. Asla ve asla yatırım tavsiyesi yerine geçmeyecek olduğu üzere hiçbir yatırımcıyı yönlendirmeye yönelik içerikler değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları