Kripto HaberleriBitcoinBitcoin 7.200 Dolara Düştü!

Bitcoin 7.200 Dolara Düştü!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin fiyatı düşüyor. Birkaç haftadır iyi giden ve büyük oranda yükselen Bitcoin fiyatında son günlerde mevcut düşüşler ise yatırımcıları korkutmaya yetiyor. Ayı piyasası döneminin tekrar başlayabilecek olduğu düşüncesinde olan bazı Bitcoin ve kripto para birimi yatırımcıları, fiyatın 7.000 dolar sınırına çok yakın olması nedeniyle 6.000 dolar iddialarının gerçek olabileceğini düşünüyor.

Bitcoin fiyatındaki beklentiler son güne kadar hep 8.000 doları koruyabileceği yönündeydi, ancak kripto para birimlerinin fiyatında büyük oranda bir düşüş yaşandı.

Bitcoin 8.300 doların çok az altında 2019 yılı rekorunu kırmasının ardından 7.200 dolar seviyesine geriledi.

Bitcoin fiyatındaki bu düşüş sonucunda kripto para birimi sahiplerinin ne kadar düşüş olsa da tekrar büyük bir artış olabileceğine inancı tam. Yakın zamanda kripto para birimi satışlarının rekor kıracak olduğunu iddia eden bazı kripto para analistleri, çok yüksek fiyatların görülmeyecek olduğunu ve düşük seviyelerin ise kapıda olduğunu açıklamıştı. Bitcoin fiyatındaki değişimin ne kadar süreceği konusunda ise kripto para analistlerinin bir bilgisi maalesef henüz yok. Zira yatırımcılarda bu durumdan endişeli.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları