Bitcoin

Bitcoin 7.700 Dolara Yükselmeye Hazırlanıyor!

Bitcoin fiyatı 7.700 dolara yükselmeye 40 dolar kala yeniden düşüşe mi geçecek?

Nexo

Bitcoin fiyatında yatırımcılar güvenli bölge olarak 10 bin doları beklerken, 8 bin dolar da oldukça fazla önemli durumda. Bitcoin fiyatının düşebilecek olduğunu düşünen kripto para birimi yatırımcıları bugün 200 dolar kadar artış yaşanmasını olumlu bulurken, yatırımcılar piyasa hacmi ve piyasa fiyatı düşüşlerinin ne kadar süre devam edecek olduğu konusunda soru işaretlerine yanıt arıyorlar.

Bitcoin fiyatında yaşanan son gelişmelere bakılırsa 200 dolar kadar bir artış yaşanması yatırımcılar açısından yine pozitif olarak geri dönüş sağladı. Bitcoin yatırımcıları beklediklerinden daha fazla kazanç elde etme umudu ile 7.999 dolar ve sonrasında neler olabilecek olduğunu bugünde merak ediyorlar. Piyasada 40 dolar kadar daha değer kazanırsa Bitcoin 7.700 doları görecek.

Bitcoin’in 9000 doların altına düşülmesinden sonra düşüş trendi başladı ve hala devam ediyor. Analistler önümüzdeki ay 9000 doların üzerine çıkılabileceği ve düşüş trendinin yerini yükseliş trendine bırakabileceği yönünde tahminlerde bulunuyor.

*Bitcoin fiyatı her an değişebilir.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı