Bitcoin

Bitcoin 7.900 Dolar Oldu!

8.000 dolara doğru.

Bitcoin fiyatı herkesi şaşırttı. Bugün gün içerisinde günün rekorunu 24 saatlik zaman diliminde kırmayı başardı. Bitcoin’in fiyatı 7.300 dolarda iken bir anda yükseliş başladı ve kripto para biriminin piyasadaki değeri artış eğilimine geçti. Bitcoin fiyatındaki artış eğiliminin neden olduğu hakkında ise yatırımcıların bir anda tekrar alım yapması olabileceği belirtiliyor. Bitcoin 600 dolardan fazla değer kazanarak yeni rekor kırarken, büyük yatırımcıların bu fiyat artışında payının büyük olduğu tahmin edilmekte.

Henüz resmi olmasa da kripto para yatırımcılarının bugün yükseliş olmasına bağlı olarak tekrar yeniden yatırım yapabilecek oldukları ve bu konuda Bitcoin fiyatının yükselmesinin piyasada güven verici hamlelerden birisi olduğu belirtildi.

Bitcoin fiyatındaki artışın devam etmesi ve 8.000 dolar seviyesini geçmesi durumunda yatırımcıların büyük oranda kazanç elde edebilecek oldukları belirtilirken, 10 bin dolar için 8.000 dolarlı seviyelerin son derece önemli olduğu belirtilmekte. Bitcoin fiyatının yükselmesi ile beraber kripto para birimlerinin değerinin bir anda yükselmesi piyasa hacmi açısından da oldukça fazla önemli bir konu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu