AnalizBitcoinHaberlerKripto Para

Bitcoin 7400 Dolar! Sonunda Direnç Kırıldı

Bir süredir haberlerimizde de yer verdiğimiz gibi Bitcoin 6800 dolar direncini kırmaya çalışıyordu. Bir çok kez başarısız olup fiyatta ciddi düşüşler yaşasa da bugün itibari ile bu direnç kırıldı ve ani bir yükseliş ile 6300 dolar seviyelerinden saat 20:37 civarlarında kademeli olarak 7400 dolar seviyesine kadar sıçradı. Bitcoin fiyatı an itibari ile 7360 dolar seviyelerinde işlem görüyor.

Önümüzdeki bir kaç gün içerisinde fiyatın 7150 dolar seviyesinin üzerinde kalması durumunda altcoinlerde de ciddi bir artış bekleniyor. Bilindiği gibi altcoinlerin çoğu Bitcoin ile beraber hareket ediyor.

Yüzdelik olarak baktığımızda 24 saat içerisinde yatırımcına yüzde 9 oranında kar bırakan Bitcoin’in yeni önemli direnç noktası 7400 dolar seviyeleri.

Başlıca altcoinler ise bu yükseliş neticesinde hareketlendi ve bu yazının yazıldığı saatlerde;

Ethereum yüzde 5 artarak 502 $,

XRP yüzde 7,32 artarak 0.50 $,

Bitcoin Cash yüzde 7,40 artarak 854 $,

EOS yüzde 9,46 artarak 8.78 $,

Litecoin yüzde 6,19 artarak 88 $

seviyelerinden işlem görüyor.

Sitemizden kripto para fiyatlarını anlık olarak takip edebilirsiniz.

Sosyal Medya Tepkisiz Kalmadı

Sosyal medyada kripto para yatırımı yapan bir çok kişi ve fenomenleşmiş kişiler, bu artışları özlediklerini ve Bitcoin’in artık eski heyecanına döndüğü açıkladı. Hacimlerdeki fazlalığa bakıldığında bu artışların devam etmesi öngörülüyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Erdal Yüksel

Bu sefer boğa geliyor inşallah


Başa dön tuşu